Czwartek, 25 Kwiecień 2019, imieniny: Marka i Jarosława

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje wprost na swojego maila zapisz się!

1 | 2 | 3
Wywiad z Markiem Pietruczukiem Sport
2013-03-15
Wywiad z Markiem Pietruczukiem

Marek Pietruczuk - uczeń naszej szkoły zajął 6 miejsce w Plebiscycie Najlepszego Sportowca Roku 2012. Postanowiłyśmy więc zapytać się, od czego zaczęła się jego

Mistrzostwa w brazylijskim ju-jitsu
2013-04-16
16.04.2013 Studenckie Koło Sportów Walki wraz z Zakładem Podstaw Bezpieczeństwa WSPol zorganizowało Mistrzostwa Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie
Wywiad z Adrianem Duszakiem
2013-04-25

Co było Twoja inspiracją aby zacząć uprawiać ten sport?
Jest również wiele innych ciekawych a jednak ten. Dlaczego?
W sierpniu 2009r.

Mecz siatkarzy - Pekpol
2013-05-19
Po sobotniej porażce siatkarze Energi Pekpolu Ostrołęki pokonali Cuprum Mundo Lubin.
Siatkarze walczyli
Wywiad z Waldemarem Nolem
2013-06-04
Waldemar Nol (ur. 9 listopada 1950 w Przasnyszu), legenda polskiej kulturystyki, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w kulturystyce, w tym trzykrotny Mistrz
Porażka Energi Pekpolu z Cuprum Mundo Lubin
2013-10-12
Energa Pekpol poniosła porażkę z faworytem rozgrywek I ligii Cuprum Mundo Lubin 0:3 (16:25, 17:25, 24:26). Podopieczni trenera A. Dudźca podejmowali niejednokrotnie próbę walki
XII Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich
2013-11-18
XII Mistrzostwa miasta Ostrołęki szkół średnich w piłce nożnej mężczyzn o puchar przechodni prezydenta miasta Ostrołęki. Udział
Złoto, srebro i brąz OKKK
2013-12-18

Trzy medale wywalczyli zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin w Mistrzostwach Polski Młodzieżowców, które odbyły się w Radzionkowie. Michał Zysk  został

Walka Marka Pietruczuka w lidze światowej WSB
2013-12-06
Marek Pietruczuk stoczył świetną walkę z utytułowanym Azerem Gairbekiem Germachanowem w swoim debiutanckim występie w World Series of Boxing. Ostrołęczanin mimo porażki