Czwartek, 21 Marzec 2019, imieniny: Benedykta i Lubomira

Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje wprost na swojego maila zapisz się!

Nasi przyjaciele

ENERGA OMIS OSTROŁĘKA - CAMPER WYSZKÓW

Dnia 2 grudnia 2015 roku o godzinie 18 odbyły się Derby Mazowsza I Ligi Siatkówki Krispol. Składy grające na derbach to ENERGA OMIS Ostrołęka oraz CAMPER Wyszków. Mecz był niezwykle wyrównany, lecz jednak nasz zespół okazał się być tym razem lepszy i zwyciężył z wyszkowianami 3:2. Pierwszy set początkowo był lepszy dla drużyny gości, prowadzili 8:4 lecz po chwili nasz zespół wyrównał 15:15 i zwyciężył 25:20. Drugi set miał taki sam początek, prowadziła drużyna gości oraz ponownie do wyrównania doszło przy piętnastym punkcie (26:24). Trzeci set niestety wygrała drużyna gości (25:20). Czwarty set to już była walka, punkt za punkt, obie drużyny grały wyśmienicie, aczkolwiek CAMPER wygrał tego seta (27:25). Piąty set był trzymający w napięciu, nie tylko siatkarzy ale jak i kibiców na całej hali. Po zaciętej walce, oraz po początkowym prowadzeniu gości (8:11) dogoniliśmy ich w punktach i ostatecznie zakończyliśmy spotkanie wynikiem 15:12! Brawo dla siatkarzy za piękną grę oraz wytrzymałą psychikę! Gratulujemy oraz kibicom za wspaniały doping, dzięki nim było łatwiej siatkarzom!

Artykuł przygotowali: Bartosz Osiecki oraz Klaudia Brzuzy